Moduł haka holowniczego ATX

Moduł haka holowniczego ATX

Moduł haka holowniczego ATX

Moduł ATX jest elektronicznym urządzeniem przeznaczonym do podłączenia elektrycznej instalacji haka w samochodach, w których są stosowane komputerowe systemy sterowania oświetleniem .?

 

Więcej szczegółów


150,00 zł brutto

1 inne produkty z tej samej kategorii:

Moduł haka holowniczego ATX

Moduł ATX jest elektronicznym urządzeniem przeznaczonym do podłączenia elektrycznej instalacji haka w samochodach, w których są stosowane komputerowe systemy sterowania oświetleniem .

W samochodach z magistralami cyfrowymi - bezpośrednie podłączenie do tylnych lamp 7-pinowego gniazda służącego do podłączenia przyczepy skutkuje  wykazywaniem błędów na tablicy lub uszkodzeniem komputera samochodowego.

 Moduł pełni funkcję sterownika oświetlenia przyczepy. Urządzenie należy podłączyć do przewodów sterujących tylnym oświetleniem, wejścia modułu należy podłączyć zgodnie z żądanym sterowaniem oświetlenia przyczepy.

 Wejścia modułu dla poprawnej pracy wymagają prądu ok. 1mA każde, co nie stanowi istotnego obciążenia dla modułów testujących stan oświetlenia samochodu ( test przeciążenia obwodu).

 Moduł nie współpracuje z instalacjami w których niektóre obwody oświetlenia samochodu zrealizowane są na jednowłóknowej żarówce, gdzie różną intensywność świecenia uzyskuje się poprzez sterowanie PWM.

 

Zestaw składa się z:
- centralka modułu z wiązką zasilającą i sygnałową;
- gniazdo 7-PIN z wiązką łączącą moduł z gniazdem;
- podkładka gumowa gniazda;
- osłona plastikowa kuli haka;

- szybkozłączki i śruby montażowe.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Ekspert Celny