Immobiliser trasponderowy SPIT-805

Immobiliser trasponderowy SPIT-805

Immobiliser trasponderowy SPIT-805 jest urzadzeniem służacym do ochrony pojazdów samochodowych przed kradzieżą?

Więcej szczegółów


180,00 zł brutto

4 inne produkty z tej samej kategorii:

E20 97RI-01 2401 
Immobiliser trasponderowy SPIT-805 jest urzadzeniem służacym do ochrony pojazdów samochodowych przed kradzieżą. Urządzenie blokuje jednocześnie dwa obwody elektryczne pojazdu uniemożliwiając uruchomienie silnika przez osoby nie posiadające transpondera. Na wyposażeniu każdego immobilisera znajdują się dwa transpondery, których indywidualne kody zostały wpisane do pamięci procesora. Obsługa immobilisera polega na przyłożeniu transpondera w pole działania czytnika w celu odblokowania chronionych obwodów elektrycznych

FUNKCJE :

- pamięć stanu pracy - np. po odłączeniu akumulatora i ponownym jego załączeniu , urządzenie pozostaje w tym samym stanie co przed odłączeniem.

- możliwość wprowadzenia immobilizera w stan serwisowy - przy pozostawieniu auta w serwisie, nie trzeba oddawać transpondera.

- funkcja antyporwaniowa (programowana) - samoczynne uzbrojenie urządzenia po otwarciu drzwi - przy włączonym silniku.

- funkcja dodatkowej autoryzacji użytkownika pojazdu (programowana), poprzez naciśnięcie ukrytego przycisku serwisowego.

-funkcja oczekiwania - zwłoki w uzbrojeniu (ok. 30 min) udogodnienie dla osób które często opuszczają pojazd na nie długi czas. Programowana

-funkcja oszczędnego trybu pracy czytnika (programowana) - przydatna w przypadku dłuższego parkowania pojazdu - zmniejszenie poboru prądu urządzenia.

Urządzenie ma możliwość wprowadzenia indywidualnego, obsługowego kodu PIN  za pomocą przycisku serwisowego

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Ekspert Celny